اخبار

دیدار فرماندار با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی زابل و هئیت همراه

دیدار فرماندار با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی زابل و هئیت همراه

مهندس اربابی فرماندار شهرستان زهک با رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین المللی زابل و هئیت همراه در محل دفتر فرماندار دیدار داشتند.

 

در این دیدار مهندس اربابی کیفیت آموزش در مدارس را بسیار دارای اهمیت دانستند و بیان کردند:مدارس در پرورش استعداد دانش‌آموزان با تأکید بر حرفه‌آموزی و فن‌محوری در کنار مباحث نظری می‌توانند نقشی مؤثر در توسعه منطقه‌ای داشته باشند.

وی به تبیین جایگاه علم و دانش در جامعه و جایگاه آن در توسعه پرداخت و گفت: استفاده درست از علم و دانش باعث استفاده چندبرابری از ظرفیت‌های هر منطقه می‌شود.

فرماندار زهک، دانشگاه را پایگاه شکل‌دهی جامعه دانست و اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در مناطق محروم و کمتر برخوردار سهم بسیار بزرگی در افزایش سطح آگاهی جامعه داشته است.

مهندس اربابی از توسعه دانشگاه آزاد اسلامی مرکز زهک و راه‌اندازی مدارس سما در این شهرستان اعلام حمایت کرد و افزود: مجموعه فرمانداری و شورای اداری شهرستان از نهادهای علمی و آموزش عالی در حد توان حمایت می‌کنند.

فرماندار همچنین ابراز امیدواری کرد که مراکز آموزش عالی به رسالت خود در راستای تعیین مسیر توسعه و حل مشکلات جامعه با ارائه راه‌حل‌های علمی در شهرستان زهک به‌خوبی و در تراز دانشگاه اسلامی عمل کنند.

 


۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۱۱:۰۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید