اخبار

جلسه کارگروه مدیریت و کنترل اپیدمی کووید ۱۹ شهرستان زهک

جلسه کارگروه مدیریت و کنترل اپیدمی کووید ۱۹ شهرستان زهک

سیستان؛ قدرتمند در مقابل کرونا

جلسه کارگروه مدیریت و کنترل اپیدمی کووید ۱۹ به ریاست مهندس اربابی فرماندار شهرستان و با حضور معونت برنامه ریزی و امور عمرانی فرماندار، دکتر رفیق دوست مدیر شبکه بهداشت و درمان و مسئولین و نمایندگان ادارات و عضو کارگروه در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان زهک با حفظ و رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار گردید.

دکتر رفیق دوست مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان زهک در ابتدای جلسه فرارسیدن هفته سلامت سال ۱۴۰۰ را به حاضرین در جلسه به ویژه تلاشگران حوزه سلامت شهرستان تبریک گفت و اظهار داشت: امسال هفته سلامت، رنگ و بوی خاصی دارد و با هدف ترویج سلامت برای همه اقشار و همراهی با مدافعان سلامت با شعار " ساخت جهانی عادلانه تر و سالم تر" نامگذاری شده است.

دکتر رفیق دوست در ادامه افزود: با توجه به اینکه در موج چهارم کرونا قرار داریم شبکه بهداشت و درمان شهرستان زهک نیز با تمام کارکنان بهداشتی و درمانی و پشتیبانی در حوزه شبکه بهداشت و بیمارستان نیز هم گام با تمام کشور، در حال نبرد با ویروس کووید ۱۹ هستند و تا مهار کامل آن و بازگرداندن سلامتی و آرامش، دست از تلاش برنخواهند داشت.

وی در ادامه با توجه به وضعیت شهرستان در موج چهارم کرونا، برنامه های اجرایی جهت مدیریت و کنترل بیماری در شبکه بهداشت و درمان را بیان نمود .

مهندس اربابی فرماندار شهرستان زهک در این جلسه از زحمات بی وقفه مدافعان سلامت و سایر سازمان هایی که در راستای مقابله با کرونا به صورت جهادی عمل نمودند تشکر و قدردانی نمود و اظهار داشت: سلامتی مردم برای ما اولویت اصلی است و با توجه به وضعیت بیماری در سطح جامعه، باید همچنان بر اجرای پروتکل های بهداشتی در کلیه ادارات، بانک های سطح شهرستان ومراکز و اماکن عمومی تاکید نمود .

وی در ادامه افزود: انشاالله با همدلی، همیاری و همکاری مسئولین تمامی ادارات و شهروندان بتوانیم در آینده ای نزدیک گام های اثربخشی در مهار و کنترل بیماری کرونا برداریم .

در ادامه شاخص های مهم همه گیری بیماری کووید ۱۹ و گزارشی از وضعیت این بیماری قبل از اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی و همچنین بعد از اجرای این طرح در سطح شهرستان و همچنین مهمترین اقدامات انجام گرفته در سطح شهرستان در راستای مقابله با بیماری کرونا ارائه شد .

 


۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ ۲۲:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید